Руха Старовер рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №458397

Купляємо вже четвертий телефон, працюють добре, мінусів немає, рекомендую
Владимир Яницкий рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435SE + G305SE Wireless White (981-001162, 981-001161), Замовлення №458225

У відділенні нової пошти нічого не помітив, тому радісний забрав. Коробка була не в кращому стані, але то пустяк. Коли повернувся додому помітив, що біля одного динаміку було поцарапано(колір навушників білий, тому чорні царапини було помітно). В усьому іншому все добре. Навушники функціонують та мишка також. До мишки ще дали батарейку
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом. Ваша думка допомагає нам ставати краще!
Denis Bohatyrov рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Портативні колонки JBL Xtreme 4 Black (JBLXTREME4BLK), Замовлення №458294

Прийшло вчасно, все добре запаковано, не пошкоджено. Товаром і магазином задоволений.
Budnik Alena рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Айфон 13, Замовлення №19339

Все добре) Дуже ввічливі продавці
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
OleksandrAZ не рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8 (82WR0000US)

Немає наявності товару, хоча на сайті avic.com.ua вказано "В наявності". Просто витратив день на очікування.
Gerry Gerry рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №18915

Очень приветливые продавцы ! Обязательно вернусь еще
smoslid23 не рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ITH6H, Замовлення №405321

прямо зараз намагаюсь зробити повернення ноутбука (Замовлення №457526) в рамках стандартного 14-денного терміна. сервіс реагує вʼяло і розказує мені, що залиплий піксель в лептопі за 2200 $ це норм
13 травня 2024 Відповісти
gesus не рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Хотів купити: Монітор Samsung S27C330G (LS27C330G)

Заявлена вартість доставки на сайті не відповідала дійсності (150 замість 300).
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Дякуємо за ваш зворотній зв'язок. Дану ситуацію вже виправили, інформація відображається коректно. Дякую, що допомогаєте нам ставати краще!
Alex Nadein рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKA), Замовлення №18320

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Рекомендую Цей магазин, все сподобалось, гарний сервис.
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом! Будемо раді співпрацювати з Вами знову!
Сергій рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Вітрінний порохотяг Керхер, Замовлення №457377

Все відправили вчасно, після отримання на Новій пошті зразу прийшов фікс.чек на ел.пошту. Дякую, буду звертатись ще.
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом! Будемо раді співпрацювати з Вами знову!