Володимир Б рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G14 GA402XV (GA402XV-G14.R94060), Замовлення №7584

Вдячний менеджерам за консультацію та компетентність! Купив ноутбук за найкращою ціною, а також отримав подарунок мишку. Як на мене це найкращий ноутбук в ціні до 60,000 з ігровою картою і невеликим екраном. Рекомендую і магазин і ноутбук Асус
Sergey Grishin рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 100H Run Flat, Замовлення №31167

Олег Коваль рекомендує цей магазин

Купив: Двигун бензиновий Oleo-Mac К605 OHV 139сс, Замовлення №m320311-01

Iuriu Shmigelsky рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Кавомашина автоматична Krups Evidence Plus Titanium EA894810, Замовлення №389

premiumgamer рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Pulse Red (QAU-00012), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №1954 i 1955

Чудовий магазин,оригiнальнi геймпади !нова прошивка доступна через xbox аксесуари,всi пломби на мiсцi,все чудово працюе,мега швидка доставка до нової пошти,замовлення зробив,за 25-40 хв.уже товар на новiй поштi !Круто !Так що рекомендую
OlegBurs рекомендує цей магазин

Купив: Yamaha HS8 WHITE, Замовлення №287643342

Дякуємо хлопцям із сайту RobBit. Замовив два студійні монітори Yamaha HS8 Білий. Миттєво зв'язалися, відповіли на всі питання, домовились відправлення на 25 – 26 число. Хвилювався і передзвонив, відповіли і заспокоїли, що зараз відішлють. Протягом години відіслали без проблем. Товар прийшов новий. у гарній упаковці, інструкція та гарантія в наявності. Протестував на різних гучностях музики-все чудово. Дякую магазину та продавцям за новий та якісний товар. Буду звертатися ще. Рекомендую магазин!
Igor KibArt рекомендує цей магазин

Купив: Дзеркальний фотоапарат Nikon D850 body (VBA520AE), Замовлення №17027

Замовив у магазині фотоапарат, в той же день відправили поштою. Ціна та описання товару на сайті актуальні. Чек і гарантійний талон також були у наявності при отриманні. Мої найкращі рекомендації
Sergey Avdeev рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WGA14400UA, Замовлення №223322

заказал стиралку бош wga 14440 ua машинку отправили быстро по минимум предоплате миша хозяин человек слова советую этот магазин на 200 процентов
О К рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Замовлення №504818

Все пройшло швидко. Товар дешевше за ціни у інших на 3-4 тисячі грн. Товар оригінальний з офіційною гарантією. Магазин рекомендую.
Oksana Lysa рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №237636

Все супер, завжди швидко та якісно!