aleks12 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пакет для сміття Frau Tau Black 60 л 20 шт, Засіб для видалення плям Vanish OXI ACTION ІНТЕЛЕКТ PLUS PINK 1 л , Засіб для ручного миття посуду Frosch Бальзам ZERO Аурум 500 мл , Пензлик кулiнарний Vincent 17 см (VC-1384) , Замовлення №55221753

master_li не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Зарядна станція Anker 555 PowerHouse - 1024Wh 1000W (A1760311)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

dvizhok не рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Хотів купити: Телевізор Hisense 65U8KQ, Телевізор Hisense 65U8KQ

Добрий день! Дякуємо, що залишили відгук. Якщо у вас є зауваження або побажання - звʼяжіться з нами у чат-боті @ComfyuaBot або на гарячій лінії 0800303505. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
Олександр Сокирко рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A04e 3/32GB Black (SM-A042FZKD), Замовлення №30042026

Рекомендую. Багато акційних пропозицій + приємний бонус до Дня народження.
Oleksandra10. не рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Ноутбук HP 15s-fq0016ua, Замовлення №31352040

LoneSamurai рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Hator Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940), Замовлення №28731348

Купив у січні, усім задоволен та ніяких проблем не виникло.
Just Do it не рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Daewoo Electronics WM814T3WB7UA, Замовлення №Чек 4050102

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Добрий день! Євгеніє, дякуємо за ваш відгук. Згодні з вами, що це не зовсім те, на що ви розраховуєте, купуючи нову техніку. Проте, як і будь-який інший магазин, ми не застраховані від виробничого браку, а передбачити або перевірити товар, не порушивши його цілісність, не надається можливості. Обмін/повернення упродовж 14 днів можливі, якщо: збережений товарний вигляд товару та його комплектуючих, відсутні механічні пошкодження, брак, подряпини, потертості та товар не немає слідів експлуатації. У разі невиконання котроїсь з вищенаведених умов, орієнтуємо на звернення до сервісного центру задля діагностики та ремонту. Оскільки холодильник - великогабаритна техніка, тому майстер приїздить до вас додому. Дуже прикро, що ситуація потребує багато вашої енергії та часу. У разі необхідності нашого супроводу - будь ласка, зверніться на пошту info@comfy.ua, зазначивши деталі історії, дані купівлі та номер акту прийому-передачі. Темою листа зробіть «Відгук otzyv_ua №1944307». З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
14 травня 2024 Відповісти
keglya не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Хотів купити: Сковорода Tefal

Zaka Zaka не рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Ноутбук ігровий Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN012 Graphite Black, Замовлення №74245196

Продали ноутбук с дефектом(wifi), потратил кучу времени и денег что-бы понять в чем проблема т.к она вовсем не очевидная (огромная потеря трафика от wifi) Увы, но вместо того, что-бы просто поменять товар и занятся самим гарантийным ремонтом сказали что нужно просто ждать пока сервис подтвердит поломку. Потратил 2 дня и 2 тысячи гривен на новый роутер что-бы понять что проблема в самом ноутбуке. Итог: последний раз когда я что-либо беру у этого магазина
Добрий день! Вадиме, на момент вашого візиту, магазином було зафіксовано звернення 1211959 для розгляду вищеописаної проблеми колегами з відділу лояльності та сервіс-менеджером. Саме тому потребували кілька днів та зорієнтували вас на цей термін, після чого надали рішення - погоджено повернення ноутбука. Так, досвід неприємний, але дякуємо що поділились. Впевнені, що наступного разу буде круто! Якщо у вас залишились додаткові питання або потрібна допомога з підбором іншої моделі - готові допомогти та завжди на звʼязку у чаті @ComfyuaBot, на гарячій лінії 0800303505 або на пошті info@comfy.ua. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
16 травня 2024 Відповісти
Rex West не рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Телевізор TCL 65C845, Замовлення №70267257

Прислали вживаний телевізор, або після ремонту. На телевізорі не було жодних плівок, ні на екрані ні на рамках, пульт в подряпинах, не було к комплекті перехідника AV який має бути в комплектації, на задній кришці відсутня одна з наклейок що збоку зі сторони де підключається кабель живлення, помітні сліди клею на її місці, на екрані є битий піксель
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Василю, ми отримали дане звернення 1211900 й в інших каналах комунікації. Колегами з відділу лояльності вже надано рішення, а в результаті виконано повернення телевізора. Якщо у вас залишились додаткові питання або потрібна допомога з підбором іншої моделі - готові допомогти та завжди на звʼязку у чаті @ComfyuaBot, на гарячій лінії 0800303505 або на пошті info@comfy.ua. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна