Kate рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Материнська плата GIGABYTE B550M AORUS ELITE, Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 4000 MHz Renegade Black (KF440C19RB12K2/32), Замовлення №2424758

Рекомендую магазин, працюють оперативно, ніякий проблем не було. Доставили все навіть швидше ніж обіцяли при тому що ми спершу замовили материнську плату і оперативну пам'ять, оплатили - але в день відправки ми подзвонили магазину і попросили замінити оперативну пам'ять на іншу (з доплатою звісно), це вийшло можливим тільки через поверненя коштів і створення нового замовлення, але кошти повернули на наступний день і буквально через пару днів відправили нам нове замовлення, за що дуже дякую!
Александр Михальский не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 300W (BS002)

Ссылка ведет на совсем другой товар
Irynshka рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядное устройство Belkin Home Charger 25W Power PD PPS USB-C, white, Замовлення №#1924289193

Юрий Елисеев рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Флешка Kingston 512 GB DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 (DTMAXA/512GB), Замовлення №№ #1924284748

victor13 рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Набір біт Metabo SP 29 шт, Замовлення №1924282717

Nikolenko Vadym рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Смартфон MOTOROLA Moto G72 8/256GB Meteorite Gray, Замовлення №1924284248

Добрий день. Товар відвантажили вчасно, саме в той день, що й одразу зазначили. Товар прийшов з чеком та гарантійним талоном. Цілком задоволений.
Alexander Anatolievich рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Вентилятор Arctic P14 PWM PST 5-pack (ACFAN00138A), Замовлення № #1924280624

Все пройшло добре ! Товар відправили вчасно !Магазин рекомендую
Яна Крыця рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Електрочайник AENO EK1S (AEK0001S), Замовлення №1924280138

kyivshopper не рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Хотів купити: Лінійно-інтерактивний ДБЖ LogicPower LPM-U625VA (3404)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Я купив цей товар за 1199 грн. у п'ятницю. Наступного понеділка мені передзвонив люб'язний представник, все підтвердив... І прислав рахунок на 2441 грн.! Потім ще виявляється з відправкою у середу. До того ж оплата карткою у них не 0%, як вказано на Hotline, а лише коли доходиш до сторінки оплати, розумієш, що 1,5% насправді. Дуже хитро!
Відповідь представника «EXE.ua»
Вельмишановний Kyivshopper, вибачте, сталася прикра помилка, ціна яку проставив наш співробітник на цей товар була помилковою, та значно нижчою за ціну за яку ми купляємо даний товар. Ми не працюємо у суботу та неділю, тому з вами й зв'язалися у понеділок. Ми не беремо комісію за оплату карткою, комісію бере наш платіжний посередник, за для того, щоб надати покупцям можливість купувати дешевше використовуючи інші способи оплати, ми не стали включати комісію у вартість товару. Вибачте ще раз та вдалих Вам наступних замовлень.
Представник магазину «EXE.ua»
Надайте номер замовлення для перевірки.
Вчора Відповісти
1924284821
Вчора Відповісти
qwsazx рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Материнська плата GIGABYTE B550M AORUS ELITE, Замовлення №#1924274120

Чудовий магазин, ціна на товар була найменшою серед інших магазинів. Зробив замовлення на 4 тисячі, оплата при отриманні в новій пошті. Замовлення відправили швидко, навіть на день раніше ніж обіцяли. Прийшло те,що і замовляв, тільки коробка трохи побита, але це таке. Плата нова, все працює + гарантія на 3 роки