Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ma Sha рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Блендери, комбайни, міксери Bosch MSM4B623 від 2 792 грн, Замовлення №252307

Гарне швидке обслуговування, якісний товар з гарантією, все пройшло швидко і чудово. Блендер потужний і зручний у користуванні, тому раджу і товар і магазин. Дякую?!
Михаил Башинский рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Осушувач повітря WetAir WAD-F12L, Замовлення №252845

Товар відповідав опису. Відправили наступного дня.
Владимир Забижко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Прасувальна система Tefal Ixeo Power All-In-One QT2022, Замовлення №58423

Замовлення швидко виконали, менеджер Ігор якісно проконсультував по прасувальній системі . Забрав замовлення в той же день самовивозом. Зручно , вигідно і швидко
Karolex77 рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: WiFi Mesh система TP-Link Deco E4 2-pack, Замовлення №252078

Все добре
Вадим Думанский рекомендує цей магазин
28 травня 2024 На модерації

Купив: Морозильна камера , Морозильна камера Beko RFNE312K21W, Замовлення №158403

Дуже задоволений цим магазином. Один дзвінок і морозилка вже у замовника. Як обіцяли, так товар і був доставлений. Співробітники з доставки просто супер! Дякую і всім рекомендую.
Николай Нагорный не рекомендує цей магазин
28 травня 2024

Хотів купити: Миючий пилосос з аквафільтром Thomas DryBOX Amfibia Family (788599)

Подзвонили і сказали, що уточнять і передзвонять. Вже тиждень жду дзвінка. Не рекомендую данний магазин.
Руслана Зайчук не рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Хотів купити: Холодильник Whirlpool W9 931D KS, Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W9 931D KS

Відповідь представника «АйТіФрі»
Добрий день! Надайте будь ласка дані, підтверджуючі звернення в наш магазин.
MaksDm рекомендує цей магазин
26 травня 2024 На модерації

Купив: Сковорода звичайна Tefal Unlimited G2550672, Замовлення №250938

Оперативно відправили товар. Гарний сервіс.
Відповідь представника «АйТіФрі»
Шановний клієнте, Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину. Приємного користування! Будемо раді Вас знову обслуговувати. З повагою, інтернет-магазин ITfree.com.ua
Катерина Лугова рекомендує цей магазин
26 травня 2024

Купив: Блендер занурювальний Bosch ErgoMixx MS6CA4150 , Замовлення №248430

Все швидко та зручно, і ціна приємна)
Иван Соломенко рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39VL316, Замовлення №57012

Хороший сайт магазина. Доставка добре працює. Гарантія від бош офіційна, перевірив прямо при доставці. Раджу цей магазин.