aleks12 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Жіночі кеди низькі Springer SR212-8 39 25 см Бежеві, Замовлення № 809388947

Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Перехідник Type-C PD 100W на DC (7.9x5.5 мм) адаптер для заряджання ноутбука Lenovo, Замовлення №811 133 453

Для зарядки ноутбука от павербанка потребовался переходник, заказал на Розетке. Сегодня забрали с Новой Почты. Скоро должен приехать сам powerbank, надеюсь переходничек будет рабочий и исправный. Чека в бумажном виде не было в посылке, но в приложении Розетки чек есть
Вика_773 рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Міні-каскадний вертикальний сад Mini Cascade вертикальне озеленення Prosperplast IO1W200S-S433, Замовлення №802 114 478

Хороший магазин, на даний момент не підводили!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Вікторіє, дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо радувати й надалі. З Повагою, ROZETKA
Виктория рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Кашпо для квітів і дерев 700х700х700 мм., Замовлення №794 284 333

Не дивлячись на габаритність товару, доставка не за всі гроші світу. Якість - супер. Поки тестую, якщо все ок, буду дозамовляти.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Вікторіє, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені нашим сервісом. З Повагою, ROZETKA
Ярослав рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Комбінована плита Beko FSM62331DXT, Замовлення №№ 810 813 319

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ярославе, вдячні Вам за приємний відгук та зворотний зв'язок стосовно нашої роботи. Ми працюємо над покращенням якості обслуговування, дійсно інколи можуть траплятися позаштатні ситуації, однак це скоріше виняток, ніж правило. Ціни на значну частину асортименту, особливо це стосується електроніки та побутової техніки, є фіксованими з боку виробників та єдиними для всіх офіційних продавців того чи іншого товару. Найбільш актуальної є інформація про ціну та наявність, що розміщена на офіційному сайті, оскільки оновлення даних на інших ресурсах, в тому числі й hotline, може займати певний час. З Повагою, ROZETKA
Валерій рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Мобільний телефон Motorola G14 4/128GB Butter Cream, Замовлення №807 426 393

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Валерій, щиро дякуємо за позитивний відгук, а також те, що радите нас іншим користувачам. Будемо радувати Вас і надалі. З Повагою, ROZETKA
Денис не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Наушники Apple AirPods Pro with MagSafe Case USB-C (2-ое поколение) (MTJV3TY/A), Наушники Apple AirPods Pro with MagSafe Case USB-C (2-ое поколение) (MTJV3TY/A), Замовлення №793 300 523

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Денисе, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але навіть найкращий товар може мати заводський дефект. Про те, що товар відремонтовано Вас було повідомлено на 15 день від дня здачі товару. У акті прийому який було видано у момент здачі товару на обслуговування було обумовлено наступні строки: "Підписуючи цей акт даю свою згоду, відповідно до ч.1. п.9. ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», на усунення недоліків товару/проведення гарантійного ремонту протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, але не більше 28 (двадцяти восьми) календарних днів. Мені відомо, що на період дії форс-мажорних обставин, воєнного стану термін усунення недоліків може бути збільшено." Тому, на даний момент, ми не бачимо підстав для повернення коштів та пропонуємо отримати відремонтований товар. Про це Вас було повідомлено службою підтримки у телефонному режимі та під час листування. З Повагою, ROZETKA
Дмитрий рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: Суміш для парків і садів з перехідною тінню DLF-Trifolium Орнаментал 1 кг (3374) (5705781003374), Замовлення №792 184 345

Все замечательно, несколько лет сотрудничаю с этим магазином, все пока все окей. При необходимости можно с консультантами обсудить все детали оформления и доставки товара, идут на встречу. Все как положено.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Дмитро, вдячні за позитивний відгук та високу оцінку. Ми раді, що Вам подобається наш сервіс. З Повагою, ROZETKA
Inna Grinchuk рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Відеокарта Asus PCI-Ex GeForce RTX 3060 Dual OC V2 LHR 12GB GDDR6 (192bit) (1837/15000) (1 x HDMI, 3, Відеокарта ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2, Замовлення №№ 808 041 578

Інно, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. З Повагою, ROZETKA
Lee Morly не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Сборная модель Tamiya Yamaha XV1000 Virago масштаб 1:12 (4950344992102)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Правила використання подарункових сертифікатів доступні на нашому сайті: https://rozetka.com.ua/ua/pages/certificates/ Дійсно – їх дія поширюється лише на асортимент від продавця ROZETKA (окрім певних винятків, як наприклад алкогольні, або тютюнові вироби). Товари, що представлені продавцем ROZETKA EU, це товари із доставкою з Європи, що є аналогом замовлення на зарубіжних маркетплейсах, але із можливістю оглянути товар та сплатити його у момент отримання. Такі товари доставляються в Україну індивідуально, під кожне конкретне замовлення. При потраплянні на митну територію України, залежно від суми, покупець сплачує також і митні збори відповідно до чинного Законодавства. Застосування подарункових сертифікатів на такі товари не є можливим. З Повагою, ROZETKA