Яна Гнатюк рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Автомобільний пилосос black+decter, Замовлення №223370

Все супер, уже не вперше замовляю саме тут Все дуже швидко, без жодних проблем! Дякую, ви супер! ??
Відповідь представника «Tomdom»
Яно, щиро дякуємо, що Ви поділилися досвідом співпраці із нами. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, аби покупець залишався задоволеним. Звертайтеся ще!
Denis20045 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Електрочайник Zwilling J.A. Henckels Enfinigy Pro 53006-002-0, Замовлення №226697

товар приїхав прекрасний непошкодженим. ніяких проблем не було. Всім рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Tomdom»
Денисе, ми вдячні Вам за зворотний зв'язок та схвальний відгук про нашу роботу. Робимо усе можливе, щоб відправка здійснювалася якнайшвидше, а товар прибував до Вас цілим та неушкодженим. З радістю готові виконати наступне замовлення! Звертайтеся!
Яна Харко рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: БФП Canon PIXMA TS5151 (2228C026), Замовлення №227304

Товар оригінальний, європейський. Купувала на роботу. Працівники задоволені!!!
Відповідь представника «Tomdom»
Яно! Ми дякуємо за високу оцінку! Бажаємо якнайдовшого та комфортного користування. Щиро Ваш - TomDom!
ІринаК рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Кермо Esperanza EG104 (324415, 324415), Замовлення №226542

Дякую магазину за якісний товар
Відповідь представника «Tomdom»
Ірино, щиро вдячні Вам за покупку та приємне спілкування. Завжди будемо раді вітати Вас у нашому магазині!
Zlata рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Виробник солодкої вати Ariete 2973 WHBL, Замовлення №219378

Довго шукала цей прилад і знайшла тут
Відповідь представника «Tomdom»
Злато, ми щиро вдячні за Ваш зворотній зв’язок! Нехай товар довго Вам слугує, а Ви звертайтеся до нас ще у майбутньому!
PolinaLaskevch рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Premium (1.513-160.0), Навушники TWS Edifier TWS1 Pro Black, Замовлення №206517

Навушники хорошої якосьі, в оригінальній упаковці. Менеджер Світлана допомогла із підбором!
Відповідь представника «Tomdom»
Ми вдячні Вам, шановний клієнте, за зворотний зв'язок та схвальний відгук про нашу роботу. Робимо усе можливе, аби товар завжди відправлявся у правильному упакуванні. Нехай подарунок радує отримувача роками. З радістю готові виконати наступне замовлення!
Аня Кравченко рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Мінімийка високого тиску Karcher K 3 Car&Home Modular (1.676-356.0), Замовлення №225664

Рекомендую. Брала на подарунок Супер!!!
Відповідь представника «Tomdom»
Анно, щиро дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з таким відповідальним покупцем як Ви. Бажаємо якнайдовшого користування. З радістю очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину TomDom!
Kulikova Svitlanka рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Premium (1.513-160.0), Замовлення №222780

Хороший магазин. Дуже швидко виконали моє замовлення. Рекомендую!
Відповідь представника «Tomdom»
Світлано, ми дякуємо за позитивну оцінку роботи нашого магазину! Ми завжди намагаємося виконувати замовлення у найкоротші терміни. Дякуємо за рекомендацію!
Алекс не рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Хотів купити: важіль КПП Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товару фактично у них немає. Десь замовлять через сім днів і ціна буде більшою. Хоча на сайті вказано було в наявності.
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, ми вдячні, що Ви приділили час та залишили відгук. Іноді у нас є ситуації, коли товар прямує із нової поставки, через що терміни відвантаження збільшуюються. Нам прикро, що інформація на сайті була хибною. Звертайтеся у майбутньому! Ми точно виконаємо Ваше замовлення на 100%!
Александр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 квітня 2024

Хотів купити: Edifier R1280DBs

Замовляв данну акустику, були деякі складнощі з доставкою. але магазин вирішів питання з поверненням.дякую за опертивність. можна співпрацювати в подальшому.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Ще раз просимо вибачення за складену ситуацію. На жаль, справді, через збій інформації про складські залишки, виникла ситуація з відсутністю цієї моделі на складі. Команда уже виправила усі недоліки та помилку з наявністю. Впевнені, що це не повториться, адже це досить рідкісний випадок. Так, як товар потрібно отримати терміново, ми з Вами вирішили питання та сподіваємось, що це не залишить негативного враження. Очікуємо нових замовлень, обов'язково отримаєте лише позитивні емоції від співпраці. Щиро Ваш - TomDom!