NataliyaHappy рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мультипортовий адаптер Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K, Silver (ST-CMAS), Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3), Замовлення №240431

Дякую за швидке і гарне обслуговування, на всі питання отримала відповіді?
Olga Br рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Стільниковий телефон iPhone 15 Pro Max 256 ГБ White Titanium, Замовлення №239690

Дуже дякую магазину iStore та менеджеру Євгену за кваліфіковану консультацію, цінні поради та кейси щодо вибору та користування телефоном. Замовлення дуже швидко оформили та підібрали аксесуари для телефону, все одразу на місці в ТЦ Олімпійський. Усім задоволена! Бажаю всім гарних та приємних придбань в магазині iStore!
Настасья Федотова рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Наушники , Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Silver (MGYJ3), Замовлення №239397

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Заказала наушники , мальчики молодцы , приветливые, проконсультировали , я довольна ) звук топ , цвет супер ????покупка прошла на ура ?
Ольга Владимировна рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Cutana_20w, Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №239775,239776

Дуже хороший магазин)найкращі ціни та персонал.все на висоті
Natasha Teres рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Захисне скло для смартфона NEU Chatel Corning Gorilla Glass Anti-Static with Mesh Front Black для iPhone 15 Pro Max, Замовлення №239755

купила телефон - все швидко, приємне обслуговування!
Григорий Порфиров рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Чехол Alabay protective case, Замовлення № 226013

Дякую продавцю. Все чудово, дуже вдячний.
Виктория Бордюг рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №238964

Купила навушники айр про 2, все швидко і якісно, обслуговування на вищому рівні, все розповіли, показали, дали поради, дуже чемні консультанти, дуже задоволена)
Светлана Дуденко рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №238759

Неодноразово звертаємось, рекомендуємо консультантів, швидко і оперативно допомагають, налаштовують а також підказують з усіх питань щодо техніки. Дякуємо!
Катя Боярська рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Стільниковий телефон iPhone 15 128 ГБ Yellow, Замовлення №234948

Купувала телефон два тижні тому. Дуже задоволена, як покупкою, так і самим магазином ? Окреме дякую менеджеру Ярославу за професійний підхід та оперативність!) Була надана якісна консультація та у той же день здійснена відправка, що було дуже важливо для мене) Ввічлива та приємна комунікація? Однозначно рекомендую!)
Oksana Lysa рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №237636

Все супер, завжди швидко та якісно!