Павло не рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Хотів купити: Посудомийна машина Bosch SPS4EMI61E Serie 4

Зробив замовлення, вніс передплату, пообіцяли доставлення в районі 7-10 днів.. пройшло 18 днів представники магазину перестали відповідати на повідомлення та так і не надали інформації про мій товар та час доставлення..
Людмила Гнасюк рекомендує цей магазин
16 травня 2024 На модерації

Купив: Крапельна кавоварка Smeg Retro Style Creamy , Замовлення №000127622

Все успішно і оперативно, рекомендую
Відповідь представника «FoRoom»
Людмила, добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Julia Jovik рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Набір каструль Bohmann BH -1241-12 , Набір каструль BOHMANN BH 1241-6, Замовлення №000127979

Рекомендую)швидко і якісно
Відповідь представника «FoRoom»
Юлія, добрий день! Дякуємо за відгук. Щиро раді старатись для Вас!
Serhiypirlo рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Варильна поверхня Whirlpool AKT625WH, Варильна поверхня газова Whirlpool AKT 625 WH, Замовлення №000126343

Чудовий сервіс. Дешевше аніж в конкурентів. Рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Дякуємо за відгук! Нехай покупки завжди приносять лише позитивні емоції!
Николай Зимин рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №000127010

Мое 000127010 замовлення виконано якісно і в позначені терміни.
Відповідь представника «FoRoom»
Микола, добрий день! Дякуємо за відгук. Щиро раді старатись для Вас!
Дмитриенко Вячеслав не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 травня 2024

Хотів купити: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 235.BK

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, В"ячеслав! З Вами вже зв"язався представник нашого магазину для подальшого вирішення даного питання! Щиро вдячні Вам за коментар!
Після інценденту зі мною зв'язався менеджер та запропонувув компенсацію щоб згладити цю ситуацію. Витрачений час не повернути, але хочаб відчуття обману зникло, дякую і на тому.
3 травня 2024 Відповісти
Людмила Вовчок рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Газонокосилка Makita EML3720, Замовлення №000127316

Спасибо большое магазину за такой прекрасный товар и за быструю доставку. Обслуживание на высшем уровне, доброжелательные консультанты, которые помогли выбрать товар
Відповідь представника «FoRoom»
Людмила, вітаємо! Дякуємо, що обрали наш інтернет-магазин! Завжди раді старатись для Вас!
Evgeniy Shi рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Вбудований Духовий шкаф Siemens HB634GBS1, Замовлення №000122728

Могу рекомендовать данный магазин! Все в срок и по заявленной цене. Замечаний к товару нет! Отдельное спасибо менеджеру Андрею за помощь и гибкость в организации доставки!
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо, Євгеній! Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує довгі роки.
Светлана рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Набір насадок для овочерізки Bosch MUZ9VL1, Замовлення №000125779

Купувала в цьому магазині вперше, дуже сподобалося обслуговування. Товар прийшов якісний та в заявлені строки. Насадки виявилися зручними, користуюся з задоволенням. Магазин рекомендую. Буду звертатися і надалей.
Відповідь представника «FoRoom»
Світлана, добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Галина Шипенко рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Bosch PIF651FC1E, Замовлення №000127121

Оформлюю замовлення у цьому магазині не вперше. При оформленні замовлення консультант швидко і професійно допоміг підібрати техніку для кухні. Доставка була виконана швидко у зручний для мене час. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «FoRoom»
Галина, вітаємо! Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.