Ціна збігалась із заявленою на hotline
Mohito Bohito не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Корм собачий, продукти та інше., Замовлення №10 0114 8232, 10 0115 209

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Кілька разів відтерміновували терміни доставки. Обіцяли відправити «вже сьогодні» - марно. Для чого продавати товар, якого немає в наявності, і обманювати кілька разів про дату відправки?! Жах
Vlad Solnechniy не рекомендує цей магазин

Купив: Багато всякого ~2100 грн, Замовлення №1001105633

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Andrew Laykin не рекомендує цей магазин

Купив: Обман,затримка,не повертають кошти , Замовлення №N?1001024482

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Зробив замовлення 3 травня , написали на вайбер що затримується,ну думаю буває все ж свято на носі багато заказів,але пройшла неділя потім друга почав дзвонити чекайте на повернення коштів ,і так пару разів,так а тепер сьогодні 6 червня ніхто нічого не повернув ,завжди радів цьому магазину але це вони упустились нижче нікуди,маю бажання підготувати матеріал про цей сервіс де зберу всі докази їхніх обманів та відгуків та викладу у своєму блозі на 800 тисяч аудиторії,мое замовлення N?1001024482
alexanderkovpak не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: побутову хімію, дитячий шампунь

Вікторія .. не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Дитяча суміш

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Вікторія :) Вибачте, будь ласка, за затримку у доставці вашого замовлення :( Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок, тому сподіваюсь в майбутньому у нас буде шанс показати вам кращий рівень сервісу :) Щоб ми могли допомогти вам, будь ласка, надайте нам номер вашого замовлення або напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ярослав Довгополий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 червня 2024

Хотів купити: Віскі Tomintoul Peaty Single Malt Scotch Whisky 40% 0.7 л у тубусі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ярославе :) Дякую за ваш відвертий відгук :) Вибачте, будь ласка, за ситуацію, котра трапилась з товаром із вашого замовлення :( Якщо постачальник повідомляє про неможливість поставки, оператор обов'язково телефонує для заміни або скасування товару :) Я дуже вдячна, що приділили мені час у розмові та дали можливість узгодити ситуацію :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостем маркету важливих штук :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Жанна11 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Корм

Товар так и не дождалась. Деньги вернули
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Жанно :) Вибачте, будь ласка, що так і не змогли отримати товар, котрий замовляли в нашому маркеті, так не має бути :( Щоб допомогти у вирішенні вашого питання, будь ласка, надайте номер вашого замовлення або напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
servika рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Набір млинів для солі та перцю Joseph Joseph, 2 шт. (20157) Набір млинів для солі та перцю Joseph J, Набір з дощок Joseph Joseph з підставкою, 7 предметів, сріблястий (60194), Замовлення №3483049

Чудовий сервіс
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Дякуємо за ваш вибір і раді, що ви задоволені нашим сервісом :) З нетерпінням чекаємо на ваші наступні покупки у нас :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Anna annA не рекомендує цей магазин

Купив: Підгузники для дорослих Tena 30 шт, Замовлення №1001116246

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Анно :) Дякую вам за ваш відвертий відгук :) Вибачте, будь ласка, що так підвели вас із доставкою замовлення і вам довелось відмовитись від нього :( Я вдячна вам за приділений час в телефонній розмові, а також за ваше розуміння :) Як і казала раніше, Анно, протягом 3-х днів ваш банк опрацює запит і кошти стануть доступними на карті :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостею маркету важливих штук :) Ваше здоров'я та здоров'я вашого близького - найважливіша річ, бережіть себе! :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ivan Holub рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Сухий корм для дорослих котів Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey & Duck, Сухий корм для котів з, Замовлення №3493587

Замовляв 2 корми для котів: 1) Сухий корм для дорослих котів Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey & Duck; 2) Сухий корм для котів з чутливим травленням Brit Care Cat GF Insect. Відправка була через 3 дні з моменту замовлення (про яку попередили в електронному лиcті), при отриманні все було гарно запаковано і все відповідало замовленню. Ціна на кожен крм було на 200грн дешевше ніж будь де. Рекомендую.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Іване :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Ми завжди стараємося надавати найкращий сервіс для наших Гостей, а також надійне пакування товарів для доставки :) З нетерпінням чекаємо на ваші наступні покупки у нас :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68