Александр Михальский не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) із сонячною панеллю Voltronic KKD-10W-R 100000mAh Red

ссылка идёт на другой павербанк на 20000 а не на 100000
Oleksandr рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Гнучке захисне скло Iphone 7, Замовлення №140266

Товар прийшов вчасно по термінах,все дуже швидко і якісно виконали при оформлені заявки,РЕКОМЕНДУЮ!!
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Олександр. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
anrik95 рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Kingston 64 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/64GB), Замовлення №134173

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Шановний клієнт! Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Антон432 не рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Realme gt neo 2 display, Дисплей realme gt neo 2, Замовлення №175310

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Найгірший магазин в якому що-небудь купувалось. Дисплей "оригінал" куплений за втричі дорожчою ціною ніж звичайний по краям не працював сенсор. Заявлені 120гц не підтримує, шим нереальний. Кольоропередача жахлива. Датчик відбитка пальців (під екраном) не працював. Через пів року використання перестав працювати сенсор зовсім
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Антон. Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. На нашому сайті під кожним товаром, особливо в категорії дисплеїв, вказано умови повернення товару та сроки, який є в доступі для усіх наших покупців. І просимо перевіряти перед тим, як встановити, так як тип товару - комплектуючі, тому зазначаємо в загальному доступі під кожним товаром спосіб перевірки та повернення товару неналежної якості, а саме - без встановлення запчастини, перевіряється навісним монтажем, підключати через шлейф протягом 10-15 хвилин, не знімаючи плівок! З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Віктор Порощай рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Термопаста Arctic MX-4 4г (ACTCP00031B), Термопаста Arctic MX-4 4g (ACTCP00031B), Замовлення №132226

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Віктор. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Катерина Чеховская рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Чехол Epik Classy Xiaomi Redmi 9 Dark Blue, Замовлення №3167503

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Катерино. Дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що Ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Alina_0499 рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: HOCO PH41, Nichosi Multi-Function Clean, Офісна настільна лампа Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray (DGRAD-0G), Замовлення №111163

Цілком задоволена роботою магазину. Можливість самовивозу у різних точках Києва це дуже зручно. Доставили швидко, вже на наступний день після замовлення на сайті, якість товарів відповідає заявленим
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день! Шановний клієнт. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
hima рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J94 Overlord 75000mAh 22.5W Black, Замовлення №122015

Купив вже другий саме такий повербанк. Достатня ємність. Постійна наявність на магазині приємно дивує дивлдячись на асортимент товару. На точці видачі отримав додаткову знижку як військовий.
valik1969 не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Rose Gold (PAUU0028)

Підтвердили замовлення можна забрати через день.На наступний день зателефонували сказали в такому кольорі нема є в іншому дороще на 300 гр.А на справді змінили ціну на сайті
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення за спричинені незручності. Вся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Сподіваємося на майбутню співпрацю та докладемо максимум зусиль, щоб такі ситуації більше не траплялися. Ми розглянули Ваш відгук та передали нашим фахівцям для уважного розгляду, на жаль в день Вашого замовлення товар був закінченим на складі і нова поставка яка очікувалась на днях була вже дорожча за попередню, так як на сайті ще не встигла інформація оновитись, то Вас менеджер перенабрав для уточнення замовлення і запропонував товар з нової вже поставки, на жаль ми не можемо міняти ціни імпортера тому і ціна вийшла дорожче. Ще раз приносимо Вам свої вибачення за незручності. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
danebola не рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Enerlight 6lr61, Verbatim MyAlu 16Gb, Кабель USB Usams U18 Round 1.2M USB Type-C Cable White, Кабелі USB Type-C Luxe Cube Kevlar USB to USB Type-C 1.2m Khaki (4826668690065), Замовлення №119613

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Шановний клієнт. Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Ми намагались розібрати Вашу ситуацію по Вашому замовленню, але оформлене замовлення за цим номером в Вас було ще 23.08.2023. І тому більш точно та детально ми не можемо вже з'ясувати всі обставини Вашого відгуку. На жаль, деякі товари їдуть зі складів імпортерів тому бувають затримки в доставці про це наші оператори попереджають клієнтів. Ми перевірили інформацію, щодо дзвінків на нашу лінію, за квітень 2024 року не було жодного звернення за номером телефоном представленим в Вашому замовленні так і в кінці серпня, за весь вересень та звернень ТГ та вайбер теж від Вас не було. Кабель має 60 місяців гарантії, як у Вас зазначено в чеку. Ви можете його здати по гарантії. З повагою менеджер підтримки АKS.ua