Garry Titar рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Наушники беспроводные Xiaomi Redmi Buds 4 Active Black (BHR6992GL), Замовлення №411401

RAM рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Denim, Замовлення №411295

Быстрое оформление, отправка, все отлично
Kovalya рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 13 Clear Case with MagSafe (MM2X3), Замовлення №Чек 2338635758

Bonfair рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge 30000mAh 65W (P10022908113-00) Black, Замовлення №0000001131

Виктория Черниченко рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: ASUS Q530VJ (Q530VJ-I73050) 16GB/1TB, Ноутбук ASUS Q530VJ (Q530VJ-I73050) 16GB/1TB, Замовлення №411646

Дуже професійна команда! Товар отримала на 3 дні раніше, запланованого терміну! Гарантія+чек все надали! Рекомендую!
Barmivah рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy Max Car Jump Starter 20000mAh Black (CGNL020001), Замовлення №411619

Hadym Varan рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Samsung Wireless Charger Duo EP-P5400 w/o TA Black (EP-P5400BBRG), Замовлення №411657

Дуже швидко відправили. Класна інтеграція з монобанком. Тільки де не де на сайті проскакує російська мова
0638496876 рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Телефон редми 13 про, Замовлення №20450911436118

Покупаю в этом магазине не первый раз уже технику ! Это уже 5 покупка которой я очень довольна ! Огромный плюс хочу поставить за быстроту обратной связи ) не смотря на то что я вела диалог из другой страны ) Спасибо вам большое буду еще у вас заказывать ?
Intelligent Network рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Процессор Intel Core i9-11900F (BX8070811900F) Box + Cooler, Система водяного охлаждения Corsair iCUE H150i Elite LCD XT Display (CW-9060075-WW), Замовлення №411270

Непоганий магазин, неодноразово там купую різну техніку, якість обслуговування на високому рівні.
Eduard Sydorenko рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13, Замовлення №411193

Все супер, ноут прийшов запакований у плівку, доставка супер швидка, рекомендую!