Відгуки покупців

Оцінка товара
Сподобалось: відома марка, більш-менш хороша якість, невисока вартість, двостороння передача сигналу
Не сподобалося: нічого
Досвід використання: рік і більше
Недорогий та достатньо якісний HDMI кабель з адаптером на DVI від Cablexpert. Кабель передає сигнал в обидва боки, має достатню довжину для зручного використання і передає сигнал без перешкод та спотворень.
Фото  undefined  від користувача ShereKhan
Оцінка товара
Сподобалось: Полуавтоматическая, цена, удобная, легкая, качество изготовления, габариты шпули
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька тижнів
Шпуля для кошений травы и бурьяна, подошла для триммера. Легкая, подходит для лески 2,4мм. Сделана из ударопрочного нейлона, усиленные металические ушки для подачи лески. В комплекте с головкой шла уже заряженная леска длиной 3м.
Сподобалось: Сатин / хлопчатобумажна тканина схожа на шовк
Не сподобалося: Дуже подобається якість
Досвід використання: кілька місяців
Пошити з тканини сатин, Сатин на відчуття дуже схоже на шовк тоненький, мʼяка та дуже гарно виглядає, блискуча ніби під різними вугламм . Сама наволочка застібається на ґудзики. Легко діваються . Після прання під правильними температурами які зазначає виробник вона не деформуються не втрачає колір.
Оцінка товара
Сподобалось: Бренд Crocs, удобная обувь, легкая, для повседневной носки, эластичные, цвет, дизайн
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька тижнів
Отличные кроссовки от производителя Crocs, очень комфортные, мягкая стелька. Обувь хорошо гнется,эластичные. Мягкий,круглый задник. Обувь дышит, поэтому в них мне не жарко. Шнуруются хорошо. Оригинальный цвет и дизайн
Сподобалось: Дизайн
Не сподобалося: Ціна
Досвід використання: кілька днів
Сподобалось: Дизайн
Не сподобалося: Ціна
Досвід використання: кілька годин
Оцінка товара
Сподобалось: висока швидкість, компактні розміри, зручний, великий об'єм, доступна ціна як для диска з такими класними характеристиками
Не сподобалося: не помітив за період користування
Досвід використання: кілька місяців
працюю сисадміном, постіно використовува по кілька флешок і з кожним роком все рівно помічаю таку тенденцію, що місця починає бракувати і вже починаєш купляти як не на 64 ГБ, то на 128 і т.д нову флешку, але таки порівняв усі за і проти і вирішив придбати раз та назавжди собі зовнішній накопичувач великого об'єму та покласти край оцьому квесту із горою флешок. Свій вибір зупинив саме на Kingston XS1000 і зовсім не жалкую, адже за таку ціну я отримав дійсно дуже швидкісний диск, що дозволяє тепер мені, наприклад, великі образи бекапів копіювати дуже швидко+великий об'єм (ну щоб забити під зав'язку терабайт треба ще довго так сказати старатись) та й по габаритах виглядає компактно, не займає багато місця.
Економічність
Місткість
Дизайн
Тиша
Програми
Сподобалось: Невелика, але містка, проста в управлінні, є всі потрібні функції, без зайвих прибамбасів.
Не сподобалося: ничого
Досвід використання: кілька тижнів
Отримав пральну машину. Все акуратно запаковано, сам під'єднав, працює добре, сильно не вібрує. Шумність середня. Дякую
Оцінка товара
Сподобалось: Висока якість, колір не вигорає, ціна доступна
Не сподобалося: Нема
Досвід використання: рік і більше
Рекомендую для покупки, якість висока ,ціна доступна усім, товщина, довжина, виробник, колір коричневий який не вигорає на сонці
Фото  undefined  від користувача 4521
Сподобалось: Якість висока, надійність ,ціна, зручність,
Не сподобалося: Нема
Досвід використання: рік і більше
Рекомендую для покупки, якість висока, довжина, колір коричневий, використовую по призначенню, кількість в пачці 100штук, міцний метал
Фото  undefined  від користувача 4521

Пошук відгука в розділі