Mike Nelson рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата ASRock H610M-HDV, Замовлення №272383

Гарно швидко вчасно
Елена Трушина рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Килимок придверний із принтом Платформа 9 3/4 Гаррі Поттер, Замовлення №223669065

Огромное спасибо!!! Обслуживание на высшем уровне: быстро связались, быстро отправили, наличие и качество продукции, тоже, на высоте. Рекомендую!!!
Yura_empty не рекомендує цей магазин

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Black (HTM-530), Замовлення №-

fozz рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телеконвертор 2х Canon, Телеконвертор Canon EF Extender 2X III (4410B005), Замовлення № № 20880

AV рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Honor 90 12/512GB Black, Замовлення №66664

Замовлений телефон отримав за добу, товар в оригінальному пакуванні, заводське пломбування, глобальна версія. Задоволений чіткою роботою магазину, Рекомендую!
УвакинДанил рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер-Р У 16-1/50 v2.1, Замовлення №2024031882089

Задоволений цім магазином. Товар прийшов швидко, упаковка не порушена, чек є. Магазин рекомендую. До речі, ціна в цьому магазині була найнижчою серед всіх інших на момент покупки!
Гайдук Степан рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Гарантія Protect iPhone, Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №68848

Магазин дійсно класний. Подзвонив, отримав консультацію, підказали з приводу наявності бажаного телефону, надали гарантії, оплатив і забрав своє замовлення в пункті видачі. Все швидко, професійно. Рекомендую!!
Голопогос Артем рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition FA617NS (FA617NS-A16.R77600), Замовлення №104562

Дякую магазину за швидку доставку та якісний сервіс, вдалося в короткий термін знайти потрібний ноут по смачній ціні, супровід від менеджера на усіх етапах замовлення! Сервіс найвищого рівня! Рекомендую!
Нагорная Нина рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система Samsung AR09TXHQASINUA, Замовлення №по телефону

Замовила вперше через цей магазин.Було багато питань стосовно характеристик товару та якості. Менеджер магазину професіонал: дав відповіді на всі запитання та порадив кращу модель для мене. Все на вищому рівні. Дякую.
Шабуров Стас рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Машинка для стрижки + тример Philips Multigroom Series 9000 MG9730/40, Замовлення №1240

Придбав тиждень тому тример, чудовий товар, всім рекомендую! Також дуже гарний сервіс та зворотний зв'язок в магазині. Я всім задоволений, дякую.