Андрей Терещенко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №1743

Товар приехал вовремя, цена хорошая, рекомендую.
Лия Королева рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45 mm Pink Aluminium Case, Замовлення №1720

Замовила вчора годинник і вже на сьогодні ввечері забрала.зараз стоїть на зарядці. Все супер! Дуже сподобався годинник Apple Watch Series 9 GPS 45 mm Pink Aluminium Case і обслуговування. Дякую!!! Мирного неба!
Влад Билоус рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (MQKW3), Замовлення №1376

Спасибо, все вовремя пришло
Настя Лагно рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №1620

Коробка телефону була подерта, брудна, що зіпсувало враження від покупки. Зі строни магазину мені зробили компенсацію 200 грн, оскільки заміна на інший телефон була можлива лише за 5-7 днів. Якщо берете на подарунок, то зважайте, що візуально Вам може прийти не гарна оригінальна коробка.
Алексей Иванов рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Loop (MR8V3), Замовлення №1663

Все пройшло чудово, доставка на наступний день.
Александр Моисеенков рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Yellow, Замовлення №1618

Все чудово. Спілкування з менеджерами, наявність товару, вартість співпадає із вартістю на сайті, швидкість доставки, та додаткові прохання покупця. Телефон придбано на подарунок, тому поки не можу написати про роботу самого телефону. Але все, що стосується роботи з клієнтами - на вищому рівні. (Відгук не замовлений - вперше користувався послугами цього магазину).
Annaporubay рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1577

Покупкою у даному магазині задовільна, все на вищому рівні. Представники магазину проконсультували в усіх питаннях. Товар був у наявності магазину, тому все пройшло дуже оперативно
Роман Артёменко рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Pink Aluminum Case w. Light Pink S. Band - S/M (MR933), Замовлення №1553

Отримав саме те що замовляв, та ще і по вигідній ціні. Компетентна консультація + широкий асортимент - те що потрібно! Дякую
Yevhen.Lykhonosov рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ SM-S9160 8/512GB Green, Замовлення №1480

Хороший магазин с возможностью оплаты частями от моно. Доставили все вовремя и по оговорённые с самого начала цене.
Олег Іванчук рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1514