Александр Виноградов рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 12/512GB Lavender Purple Global Version, Замовлення №2531796

Гарний магазин ,рекоменую.Телефон доставили вчасно ,щей подарували чохол так скло
Vira Filianska рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Автомодель Kinsmart School Bus (KS6501W), Замовлення №2530132

Чудовий магазин, ціни приємні, все оперативно та чітко. Товар повністю відповідає опису.
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Перехідник HDMI - HDMI AF/AF Cablexpert A HDMI-FF, Замовлення №55221

Переходник потребовался для подключения и удлинения имеющего кабеля, адаптер этот помог и спасибо Elmir за это
Полдень рекомендує цей магазин
11 травня 2024 На модерації

Купив: Жорсткий диск 2.5" SATA 500GB Toshiba (MQ01ABD050V) Refurbished, Замовлення №2531442

Tamara Gorbeshko рекомендує цей магазин

Купив: Фен Rowenta CV6135F0, Замовлення №2530847

Наталия Заплавская рекомендує цей магазин
11 травня 2024 На модерації

Купив: Мобільний телефон Google Pixel 8 8/128GB Rose, Замовлення №2530023

13olha рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi A3 3/64GB Forest Green, Замовлення № ?25?295?22

Два раза заказывала в этом магазине товар. Все прошло на Высшем уровне. Теперь это мой любимый магазин. Спасибо))
Ибрагим рекомендує цей магазин

Купив: Батарейки maxell aaa/lr03 bl 4+2шт., Замовлення №2529923

Приобретал батарейки maxell aaa,покупкой остался полность доволен,купленный товор соотвествовал описанию и заявленной цене,был готов к выдаче в оговорнные сроки,магазин могу рекомендовать.
Інна Гадомська рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Акумулятор універсальний Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh White (PLM18ZM/VXN4258CN), Замовлення №2528654

Купували акумулятор 20000 (павербанк), все працює, відповідає заявленим характеристикам, швидка доставка, приємна ціна. Рекомендую.
Анна Гапоненко рекомендує цей магазин
6 травня 2024