boots рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1060 Dual OC , Замовлення №1355115

Сергій Щербина рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Відеокарта Sapphire Radeon RX 7900 GRE 16GB NITRO+ (11325-02), Замовлення №1354072

Сергій Щербина
На модерації
Окрема подяка за послугу Trade In, гарна штука.
Вчора Відповісти
Olexiy Sofin рекомендує цей магазин
16 травня 2024 На модерації

Купив: Процессор AMD Ryzen 5 7600X 4.7(5.3)GHz 32MB sAM5 Tray (100-000000593), Замовлення №1343962

Щиро дякую усім співробітникам Telemart у Львові за адресою Щирецька 36 за допомогу у збірці та діагностиці ПК, за надані рекомендації та поради. Особлива вдячність за дозвіл зібрати ПК та протестувати прям у шоурумі.
_JoRik_ рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: 2E Gaming Air Cool SCPB-LGA1700, Модернізація / перезбірка комп\'ютера, Водяне охолодження be quiet! Silent Loop 2 280 (BW011), Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Beast (KF560C40BBK2-32), Корпус Deepcool CK500 Black (R-CK500-BKNNE2-G-1), Материнська плата ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI, Процесор Intel Core i5-14600KF (BX8071514600KF), Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120 (BL104), Замовлення №1350632

Artemy рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-100000031BOX), SSD накопичувач PATRIOT P210 1 TB (P210S1TB25), Материнська плата MSI B450M-A Pro Max II, Замовлення №+380954519330

Гарний сервіс, мені сподобалося, замовляв материнську плату, процесор та ссд. Доставили за одну ніч. Рекомендую
Dima_dmpz рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Кулер Arctic Freezer 7 X, корпус GAMEMAX MT307 без БП, Замовлення №№1350408

Вітаю! Все пройшло, як завжди, чудово. Оплачував при отриманні на Новії Пошті.
САФО не рекомендує цей магазин

Купив: Навушники з мікрофоном GamePro HS590 Black, Замовлення №1353023

Мені прислали наушники без виходу на ЮСБ. Я говорила з оператором і просила, щоб був такий вихід. Бо в мене немає підключення на один штекер.. Я дуже засмучена. і зла.
Vasyl Rebresh рекомендує цей магазин
13 травня 2024 На модерації

Купив: Блок живлення be quiet! Straight Power 12 850W (BN337), Замовлення №1351913

Не перший раз замовляю, гарний вибір, швидко приходить.
Alex Tikhonov рекомендує цей магазин
13 травня 2024