Ціна збігалась із заявленою на hotline
Clayton Morgan рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Mario and Rabbids Kingdom Battle Gold Edition Nintendo Switch, LEGO The Incredibles Nintendo Switch , Замовлення №165291

Чудове обслуговування, доступні ціни та досвідчені професіонали. Ідеальне місце для покупок, рекомендую!
Ірина рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: 3D-принтер Bambu Lab A1 Mini, Замовлення №165315

Високоякісний сервіс, прийнятні ціни і кваліфіковані спеціалісти. Раджу всім для покупок!
Marina рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна колонка JBL GO 3 Geen (JBLGO3GRN), Замовлення №165224

Відмінне обслуговування, адекватні ціни і справжні майстри. Ідеальне місце для шопінгу, рекомендую!
Анастасія Бабко рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Геймпад Sony DualShock 4 V2 Glacier White (9894759), Замовлення №165125

Все топ! Дякую!
Тетяна Морец рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Bayonetta 3 Nintendo Switch, Замовлення №165140

Сподобалося обслуговування. Купили Bayonetta 3 Nintendo Switch, згодом повернулася з другом, щоб він теж купив. Дуже задоволені!
Максим Мосичев рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Купив: Економічна гра Winning Moves Monopoly (WM01868-EN1-6), Замовлення №165083

Завжди задоволений покупками. Швидке обслуговування, зручна система бонусів та можливість замовлення товару на магазин — це супер!
Юрий рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Купив: 3D-принтер Bambu Lab A1 Mini Combo, Замовлення №165088

Високий рівень сервісу. Завжди швидко отримую свої замовлення, товари відмінної якості, і бонуси допомагають економити. Рекомендую!
Виталий Бестанний рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №164989

Магазин перевершив мої очікування! Величезний асортимент і професійні продавці
Оксана Бондаренко рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №165010

Чудове обслуговування і великий вибір товарів. Продавці-консультанти допомагають швидко знайти потрібне. Особлива подяка консультанту за допомогу у виборі приставки XBOX SERIES X
Yarik рекомендує цей магазин
23 травня 2024