Мирослава рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Silver (MNXE3), Замовлення №745301

Все й одразу придбала у Скай! 5 з 5 улюбленому магазину!
Наталія Володько рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue, Замовлення №745560

Магазин залишив тільки приємні враження. Дякую, ще повернусь до вас обов'язково)
Михаил рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8/256GB Lavender Purple, Замовлення №745945

Приятная у ребят доставка и обслуживание. Быстро, четко, не навязчиво!
Владимир Яблонский рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №745831

Цена приятная, айфон отличный!
Edward рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №744537

Спасибо огромное за помощь! Сервис на высоте! Сразу можно поклеить стекло или пленку, выбрать чехол и предложения есть на любой бюджет! Приятно, что есть выбор.
Роман рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №744123

Смотря на цену, ожидал подвоха. И зря, отзывчивые менеджеры, быстро доставили!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Роман! Дякуємо за відгук і те що обираєте наш магазин:) Чекаємо на нові замовлення;)
Дмитрий Леьедев рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Starlight (MPUR3), Замовлення №742706

Все в одному магазині, дуже зручно, ціни прийняті. Буду звертатись до вас ще!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Дмитро! Дякуємо за відгук! Раді, що вам сподобався асортимент товарів, ціни та обслуговування. Стараємо для вас;) Чекаємо на нові замовлення!;)
Neonila Shchepanyuk рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ3A 20000mAh Black, Замовлення №744607

Хороший павер за свои деньги, компактный. Заказала и получилай в Скай. Все быстро и качественно!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Неоніла! Дякуємо за відгук та покупку! Ми завжди стараємося, щоб наші клієнти були задоволені якістю і швидкістю обслуговування. Чекаємо на нові замовлення;)
Jakob рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №738289

Замовили у скай, спободалась ціна. Але і обслуговування потім теж принесло гарні емоції. Будемо купувати тут ще)
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт отримав лише позитивні емоції від покупки, тому постійно працюємо над покращенням сервісу. Стараємось для вас. Чекаємо на нові замовлення;)
Yana Sergeevna рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Ноутбук Aser , Замовлення №00000026117

Приятные цены, большой ассртимент техники, быстрая доставка, приятный персонал. По рейтингам - один из лучших в Одессе. Поэтому, магазин рекомендую ! )
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Яна! Дякуємо за ваш відгук! Раді знати, що ви оцінили всі переваги нашого магазину: доступні ціни, широкий асортимент техніки, швидку доставку та якісний сервіс. Приємного користування ноутбуком. Чекаємо на нові замовлення!;)