winks рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS ROG Rapture GT-AXE16000 (90IG06W0-MU2A10), Замовлення № 3907051

Заказывала у них три раза, в последний раз брала роутер. Осматривала при курьере, всё гуд. Оплатила сразу ему наличкой и подписала накладную. Довольна.
maria_19 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мережевий накопичувач Qnap TS-264-8G, Замовлення №18050521

Купила сегодня Qnap TS-264-8G (номер заказа 18050521). Заказала вчера, оформили, привезли сегодня. Все очень хорошо. Перед покупкой немного стремалася, переживала что бы не была "китайщина" под видом оригинала. Вроде все обошлось :) Выдохнула.
Нина Гурова рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KF (G5 KF-E3EE313SH), Замовлення № 40402519

На початку дещо насторожила вартість ноутбуку, бо на сайті ціна бцла явно нижча, ніж пропонують наші офлайн магазини. Але коли перетелефонувала до магазину, то вартість підтвердили, тому і замовила. Ноут отримала наступного дня на НП, наложкою, зі всіма документами і гарантійкою. Ніяких проблем під час покупки не було.
IrinaSid рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Материнська плата GIGABYTE X670E AORUS XTREME, Замовлення №0305175

Материнська плата GIGABYTE X670E AORUS XTREME була у наявності, відправили одразу.
Олег Цинковский рекомендує цей магазин
14 травня 2024 На модерації

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook 14 UX3402ZA (UX3402ZA-KP375W), Замовлення №123

Все на високому рівні, рекомендую. Леоніду окрема подяка!
Oksana Yatsynych рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 (82XM009NPB), Замовлення №29300410

Ціна в магазині середня, але гарантія якості і рівень обслуговування того вартий. Я купую тут не вперше, тому точно знаю про що кажу. Дякую магазинові за рівень, який ви тримаєте!
Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009NPB), Замовлення № 13250415

Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009NPB) доставлено вчасно, умови відправки та оплати витримано.
sowinesss рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009LPB), Замовлення №3050275

Хороший ноутбук, замовляли тут бо найдешевше виходило. Переживали чи все добре пройде, але гарно обслужили, ноут гарно прийшов. Я в гаджетах не розбираюсь, але купувала донечці і їй все сподобалося. Рекомендую.
nattasshha рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: ASUS TUF Gaming F15 FX506HC (FX506HC-HN004), Замовлення № 1270412

все вчасно, швидка відправка, толковий персонал
Валентина Грищук рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Barebone-неттоп ASUS NUC 14 ROG (RNUC14SRKU710002I), Замовлення № 9190481

Хороший магазин. Замовлення моє виконали вчасно, ніяких затримок не було. Опис на сайті вірний. В цілому все пройшло без перешкод, тому магазин раджу до покупок.