Ціна збігалась із заявленою на hotline
zhenya_vin рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta XForce Flex 14.60 Aqua RH99C0WO , Замовлення №252127

Александр Александрович рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Прасувальна система Tefal Ixeo Power All-In-One QT2022, Замовлення №263189

Вообще редко пишу отзывы, но тут сделаю исключение. Товар купил очень просто. Уточнил цену, заказал, получил номер декларации на отправку, проверил на почте, сразу сделал оплату по заранее предоставленным реквизитам, получил отмену наложки, забрал посылку. Все. Спасибо за столь достойный сервис, так держать!
Мария Юдко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Window EY506840, Замовлення №158393

Задоволена як покупкою, так і роботою магазину. Дякую. Всім рекомендую.
Alex Syv рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Посудомийна машина Siemens SP61IX05KE, Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB, Замовлення №263062

Ціна нижче ринка, техніка офіційна, гарантія офіційна, доставка швидка. Купив посудомийку Siemens SP61IX05KE та кофеварку Delonghi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB, все топ. Дякую за сервіс.
CarboN TV рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) Gorenje GBF80/UA, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80/UA, Замовлення №263120

Досить дивне враження, товар купив ціна актуальна, але склад магазину переїхав, інформація на сайті застаріла, колл центр навіть не вкурсі що склад переїхав і направляє туди ж де вказано на сайті..., добре що сам склад переїхав на 100 метрів але жодних вивісок не має взагалі.
Олексій Політанський рекомендує цей магазин
3 червня 2024 На модерації

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6850/47, Замовлення №197217

Ulana Ulana рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Сушарка для овочів та фруктів Bratex BFD-747, Замовлення №І58421

Купувала Сушарку для овочів та фруктів Bratex BFD-747. Дегідратор якісний, ціна співпадала з сайтом, працює ідеально. Менеджеру велике дякую за бездоганну консультацію та за швидке відправлення товару. Магазин рекомендую. Сушарку рекомендую. Ціна-якість на високому рівні. Гарних продажів магазину.
Михаил Башинский рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Осушувач повітря WetAir WAD-F12L, Замовлення №252845

Товар відповідав опису. Відправили наступного дня.
Владимир Забижко рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Прасувальна система Tefal Ixeo Power All-In-One QT2022, Замовлення №58423

Замовлення швидко виконали, менеджер Ігор якісно проконсультував по прасувальній системі . Забрав замовлення в той же день самовивозом. Зручно , вигідно і швидко
Karolex77 рекомендує цей магазин
29 травня 2024