Ціна збігалась із заявленою на hotline
Калюжин Денис рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Soothing Sea (PAYH0081), Замовлення №7320

Дякую за оперативну доставку, ціна і наявність на сайті відповідають дійсності, надали гарантію. Все як треба!
Талибова Лолита рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Аматорська портативна рація Motorola T82 Extreme Twin, Замовлення №7263

Щиро рекомендую даний інтернет магазин. Супер швидкий сервіс. Ціна на сайті відповідає. Товар в наявності та відправлений в обіцяний термін, якісний. Все як і має бути!
Сомов Руслан рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Видеоняня Motorola VM36XL, Замовлення №7291

Купував відео-няню на подарунок дружині! Ціна найкраща на ринку, прислали все вчасно. Гарне обслуговування. Цілком задоволений магазином. Всім рекомендую.
Огарь Валерия рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №7240

Замовила смартфон Motorola Edge 40. Все подобається. Всім задоволена максимально. Магазину щиро вдячна за швидку доставку та круту вигідну ціну. Рекомендую!!!
Zahar 0101 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Black Beauty (PAYH0006), Замовлення №7191

Гарний магазин. Замовляв телефон Motorola Edge 40 Neo. Подобається телефон. Замовлення прийшло швидко, доставка супер. Ціна в порівнянні з іншими магазинами теж хороша.
Соловей Андрей рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Pro 12/256GB Interstellar Black (PAWE0002), Замовлення №7226

Купив телефон, замовлення прислали у зазначений термін. Сподобалася ціна саме у цього продавця. Мінусів немає. Тут все супер!
Kira Relli рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Відеоняня Samsung Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №7144

Ціна на сайті вірна, у наявності товар був. Хороша якість товару. Продавець зорієнтував мене в моделях і порадив найкраще! Дякую!
Дарин Артур рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Замовлення №7108

Придбав телефон. Дуже сподобався підхід продавця, мені допомогли підібрати модель під мій запит. Відправили швидко, затримок не було зі сторони продавця. Телефон працює чудово, я залишився задоволений!
Иванченко Лев рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №7104

Дуже задоволені обслуговуванням, продавці-консультанти професіонали у підборі товару!
Марич Глеб рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Interstellar Black, Замовлення №7085

Швидка доставка, привітний консультант все пояснив і швидко оформив)) Товар якісний. Жодних претензій. Дякую! Рекомендую до співпраці!