Dima Dudik рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Очищувач повітря air dog x5, Замовлення №226806 заявка

Магазин супер. Товар хороший за його вартість. Відправили теж швидко Можете купувати тут, рекомендую
Макс Кравців рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Магнітола Philips AZB798T/12, Замовлення №224990

Чудовий магазин, приємні менеджери. Якісний товар за гарною ціною. Придбай оплатою частинами, все пройшло успішно. Рекомендую до співпраці!
Відповідь представника «Redprice»
Максиме! Дякуємо за позитивний відгук! Ми раді, що Ви задоволені співпрацею і рекомендуєте нас. З повагою інтернтет-магазин RedPrice!
About Volley не рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: БФП HP DeskJet 3762 AiO (T8X23B), Замовлення №226994

Не рекомендую ціни приємні але сервіс ... Із налаштуванням проблеми котрі не вирішуються дистанційно Відправка до сервісу за свій рахунок Повернення неможливе адже упаковка порушена Дуже ретельно перевіряйте при отриманні, бо наприклад упаковка може бути пошкоджена, а крайнього зроблять з вас! Не сумнівайтеся!
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте! Дякую, що Ви приділили час та поділилися досвідом покупки у нас. Усі умови співпраці із нашим магазином детально описані на нашому сайті, тому Ви мали змогу ознайомитися із ними перед замовленням або при розмові із менеджером. Нам прикро, що Ви отримали товар з пошти із пошкодженою упаковкою, хоча могли відмовитися від отримання. Але, на жаль, такий товар на повернення прийнятий бути не може. В будь-якому випадку ми не відмовляємося від сервісного та гарантійного обслуговування перед Вами. Ви можете відправити товар та ми обов’язково усунемо усі недоліки у його роботі або в разі браку замінимо гарнітуру на нову! З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Роман t4 не рекомендує цей магазин
13 травня 2024 На модерації

Купив: Jabra Talk 250SE, Замовлення №289817746

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Романе, дякуємо за приділений час та залишений відгук. Наш магазин працює відповідно до законодавства України, тому, якщо Ваш товар відповідав умовам повернення, ми б обов’язково його приняли. На жаль, у такому стані та упакуванні, як знаходиться Ваша гарнітура, повернення протягом 14 днів стає неможливим. В будь-якому випадку ми не відмовляємося від сервісного та гарантійного обслуговування перед Вами. Ви можете відправити товар та ми обов’язково усунемо усі недоліки у його роботі або в разі браку замінемо гарнітуру на нову! З повагою інтернтет-магазин RedPrice!
Щоб перевірити гарнітуру її потрібно розпакувати та включити, що і було зроблено. В результаті я пересвідчився, що в ній майже не чути!! Вона дуже тиха. До вас звернулись, щоб повернути товар, ви відмовили бо включивши її і одівши на вухо собі ми одразу порушили умови гарантійного повернення. Вами було запропоновано віддати Вам на сервіс, але всі ми прекрасно знаємо, як все те буде проходити і скільки часу займе. Простіше купити в другому магазині, що і було зроблено, а Ваш магазин прорекламувати в себе на каналі ;) Доречі, так для інфи. Була придбана точно така ж гарнітура в іншому магазині, в якій все чітко працює і я вважаю, що друга гарнітура відповідає оригіналу, а ваша дешевою підробкою. І в кінці Ви з маржою-заробітком в 300 грн заробили собі слави на гарну аудиторію. Вітаю з гарно по придбаною рекламою
15 травня 2024 Відповісти
Александр Каратеев рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Epson EcoTank L6276, БФП Epson EcoTank L6276 (C11CJ61406), Замовлення №20450912559890

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишену оцінку. Нехай товар слугує довго, а ми чекаємо Вас знову! З повагою інтернет – магазин Redprice!
XxxKosSxxX рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Imou C2 IPC-F42P, Imou C2 IPC-F42P ip camera , Замовлення №20450913691838

Imou C2 IPC-F42P але ця камера не відповідає своїй якості це копія!!! Але ціна 2500 і 1600 є різниця ну і в якості....
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за відгук. Здивовані, що Ви вважаєте що це копія, адже це не так. Ми працюємо виключно з оригінальною продукцією, копій чи підробок у нас не буває. Ціна низька, тому що працюємо з мінімальною націнкою. Шкода, що камера не виправдала Ваших очікувань. Ми з радістю очікуємо Ваших нових замовлень, впевнені, що співпрацею будете задоволені, адже робимо усе можливе для цього. Щиро Ваш - Redprice!
Андрій Конєв не рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Хотів купити: БФП HP LaserJet M234sdw (6GX01F)

Категорично не рекомендую. Замовив товар, зробив часткову передоплату згідно умов і чекав. Через 1,5 тижні мені написали, що «постачальник відправив іншу модель» яка мене категорично не влаштовувала. Втратив дорогоцінний час, товар піднявся в ціні за цей час, вимушений купувати тепер дорожче.
Відповідь представника «Redprice»
Андрію, хочемо перепросити за складену ситуацію. На жаль, дійсно, постачальник з яким ми працюємо досить довгий час, помилився та підвів нас відправивши не ту модель. Розуміємо, що очікувати на потрібну у Вас змоги не було, тому замовлення скасували. В будь-якому випадку, розраховуємо, що звернетесь для замовлення повторно, адже це досить непередбачувана ситуація, яку ми виправили та робимо усе можливе, щоб більше не повторювалось. Сподіваємось на Ваше розуміння. Інтернет – магазин Redprice!
Петро Кашпуренко не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Logitech Z906 5.1 Surround Sound Speaker System (980-000468), Колонки для домашнього кінотеатру Logitech Z906 5.1 Surround Sound Speaker System (980-000468), Замовлення №223790

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Петро, дякуємо за зворотній зв'язок, але ми здивовані відгуком. Ми завжди відправляємо лише новий цілісний товар. Очевидно, що він пошкодився при транспортуванні Новою Поштою. Вам, як відповідальному клієнту, слід було перевірити товар та наявність документів при отриманні, щоб уникнути таких ситуацій. Про це ми повідомляємо також в SMS повідомленні з номером ТТН, адже як зазначено в статуті Нової Пошти, після підписання накладної про отримання товару, вся відповідальність за нього лягає на клієнта, адже ніхто не може бути впевненим в точно в тому, що відбувалось з товаром за межами відділення пошти. Також дивує зазначення що Вас ігнорували, адже у нас таке не припустимо, ми завжди на зв'язку. Менеджери не могли відразу взяти слухавку, адже всі лінії були зайняті, але зв'язались з Вами згодом. Нам прикро, що у Вас залишилось негативне враження після співпраці, але ми виконали замовлення якісно, шкода, що перевізник не зробив свою роботу так само.
KACHKATV рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: AOC 24G2ZU/BK (УЦІНКА), Замовлення №218385

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Вдячні за позитивну оцінку та Ваш коментар. На жаль, дійсно виявили недопрацювання в нашому магазині, а саме опис товару з уцінкою. Недоліки уже виправили, тож впевнені в чіткості наданої інформації про товар. Щодо роботи та кваліфікації сервісного центру, можемо гарантувати якість обслуговування, адже кожна несправність розглядається детально та надійно. Ми обов'язково врахуємо цю ситуацію, та опрацюємо її. Все ж, ми замінили монітор на новий, який Ви обрали, тому сподіваємось, що цей випадок не вплине на подальшу співпрацю. Завжди раді допомогти, обов'язково звертайтесь повторно, будемо очікувати нових замовлень. З повагою - RedPrice!
Оля Шустова рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Зволожувач повітря Xiaomi Smart Humidifier 2, Замовлення №211285

Дякую магазину, за дуже якісний товар,все прийшло добре запаковане,дуже задоволена покупкою
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за Ваш коментар. Ми завжди стараємось задовільнити клієнтів по усім можливим пунктам. Впевнені, що товар буде слугувати довго, та залишить лише приємні враження. Ваш RedPrice!