Ціна збігалась із заявленою на hotline
Cloud Wave рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/512GB Flowy Emerald, Замовлення №0000021691

Магазин надёжный, наличие актуально, отправляют быстро. Менеджер отвечает на любые вопросы. Рекомендую!
Andryi Petrenko рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 11 8/128GB Wi-Fi Dark Grey (SM-X700NZAA), Замовлення №0000021442

IlyaLayt i рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №0000021437

Гарний та швидкий сервіс
Роман Прокопенко рекомендує цей магазин

Купив: xiaomi redmi watch4 , Замовлення №0000021426

Відправили, швидко,гарна ціна. Хороший магазин,рекомендую!!!!
Йцукем рекомендує цей магазин

Купив: Vivo y 31 4/64 gb ocean blue, Замовлення №0000021429

Все хорошо,покупкой доволен....самовывоз-Киев.
Алексей Авдеев рекомендує цей магазин

Купив: Blackview Oscal Pad 18 8/256GB Grey, Замовлення №0000021424

Купив планшет, швидко зв'язались, ціна актуальна. в той же день відправили
Саня Руденко рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 40mm Graphite (SM-R900NZAA), Замовлення №0000021405

Купував Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 40mm Graphite (SM-R900NZAA) швидко зв'язалися якістю обслуговування магазину задоволений рекомендую!!!
Vadim рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Xiaomi 14 12/512GB Green (Global Version), Замовлення № 0000021340

Товар доставили швидко та вчасно. Телефон був запакований в заводській плівці як і має бути. Всім задоволений.
Ladislaus рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Купив: Смартфон OPPO Reno6 Pro 5G 12/256GB Lunar Gray, Замовлення №0000021385

Хороший магазин, можна купувати
Vovker рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S9280 12/256GB Titanium Violet, Замовлення №0000021381

Хороший магазин. Гарне обслуговування.