Віталій Наконечний рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №633867

Приємні менеджери, допомогли з налаштуваннями, покупкою задоволений , все добре як і минулої покупки
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди готові допомогти вам з вибором найкращої техніки. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
hhhoncharuk рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 512GB Deep Purple (MQ293), Замовлення №600726

Купувала в магазині Ябко iPhone 14 Pro, дуже вдячна продавцям, адже отримала якісний сервіс і омріяний телефон. Консультанти були привітні і пояснили різницю між моїм телефоном і новим.
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо вам за чудовий відгук! Наша команда завжди готова надати вам найвищий рівень сервісу та допомогти в усіх питаннях. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Stepan Stepanov рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №610512

Робив замовлення онлайн Дуже швидкий сервіс в плані замовлень! Не пройшло і 5 хвилин як зі мною зв’язався менеджер і проінформував мене стосовно нього, також допоміг підібрати гарантію) ЯБКО — це любов на протязі років!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш чудовий відгук! Ми дуже раді, що наші фахівці вас вразили та надали якісне обслуговування. Звертайтесь до нас і надалі, ми завжди раді допомогти! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Марта Сторська рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Apple Watch SE 2 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (S/M) (MR9U3) 2023, Замовлення №631022

Привіт, це була найшвидша покупка у моєму житті і найкраща, дякую менеджеру за швидке обслуговування, поки обідала вирішила замовити годинник, дуже швидко відповіли в чаті та підібрали ту модель, яку я хотіла та, як виявилось, вона була у магазині, все розказали, порекомендували щодо користування, дякую за гарний настрій та класні емоції. Покупкою дуже задоволена, та за наступною технікою звертатимусь лише до Вас?
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за такі теплі слова! Ми завжди раді забезпечити найкращий сервіс. Якщо в майбутньому знову виникне потреба в техніці, будемо з нетерпінням очікувати вашого звернення. Нехай ваш новий годинник приносить лише гарні моменти і радісні емоції! Щиро дякуємо що обрали нас для вашої покупки! З повагою, команда ЯБКО!
Vadim_Turchin рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №600243

Відмінний сервіс на магазині, швидке обслуговування. Задоволений покупкою у Ябко, буду купувати у Вашій мережі знову!)
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди готові допомогти вам з вибором найкращої техніки. З повагою, команда ЯБКО.
Oleknaykls рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNJP3), Замовлення №600279

Владислав191 рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №600893

Мій досвід покупок у магазині Ябко був прекрасним! Я купував 15 про білий, і він виявився саме таким, як я очікував. Якість товару на висоті, він чудово виглядає і дуже зручний у використанні. Крім того, обслуговування було дуже доброзичливим і професійним. Персонал був готовий відповісти на всі мої питання і надати допомогу. Я впевнений, що з нетерпінням повернуся за новими покупками у цей магазин. Дякую команді Ябко за якісний товар і чудовий сервіс!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку та приємні слова про наш магазин та продавців! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращу техніку та сервіс! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Вікторія Шматько рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Айфон 10х, Замовлення № 626372

Дуже вдячна магазину,телефон прийшов швидко,в якісному упакуванні,працює на 5+.Дуже рекомендую!!!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Наша команда завжди на зв'язку і готова допомогти вам з будь-якими потребами. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Олег Діхтяренко рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №1

Купував собі айфон 15 , дуже задоволений ціною , так як одна з найнижчих, товар прийшов дуже швидко . Рекомендую
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені нашим особливим обслуговуванням. Наша команда завжди готова допомогти вам здійснити ваші технологічні мрії. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Сергій Лозенко не рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Навушники Apple AirPods Pro 2 with MagSafe Charging Case (USB?C) (MTJV3) (2023), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №624967

Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду. З повагою, команда Ябко.