Elena Karelova рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Lenovo Tab P12 8/128 WiFi Storm Grey + Pen (ZACH0101UA), Замовлення №6100612

Давно купую в цьому магазині, ніяких нарікань - подобається система бонусів - вічливе, пунктуальне обслуговування
ОiB рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Мультиварка Ardesto MC-P21, Замовлення №6099223

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш інтернет-магазин.
saodhar рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Лампочка ELM Pigmy 1.7W C10 E14 4000 T26 (18-0193), Замовлення №6098364

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox.
Олександр Литвинов рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: рідке мило Galax Мило рідке антибактеріальне Чорна орхідея 500 мл, Замовлення №6087638

Співпрацею з магазином задоволений, завжди по можливості намагаюся купувати в цьому магазині. Система бонусів+безкоштовна доставка в наше місто, приємні ціни.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку й вибір ITbox для покупок. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.
Alexander рекомендує цей магазин
12 травня 2024 На модерації

Купив: Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD43PURZ), Для покупки товарів Подарунковий сертифікат на 5000 грн Brain/ITbox, Замовлення №1

Мій улюблений магазин! Завжди оперативно і вчасно, завжди наявність і ціна відповідає дійсності. Рекомендую!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Helena R рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Мишка A4Tech FG10S Blue, Замовлення №6091586

Класний магазин з гарним вибром товарів та бонусною програмою, яка дозволяє заощаджувати. Замовляла мишку і при оформленні було зазначено, що зможу забрати її у той же день, але на справді замовлення було доступне для викуплення тільки на наступний день. Для мене це було не критично, тому залишилась задоволеною цим замовленням
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про покупку в нашому інтернет-магазині, програму лояльності. Раді забезпечувати гарні враження від співпраці.
TDream рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №6087633

Один із моїх улюблених інтернет-магазинів.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку. Цінуємо довіру наших клієнтів.
rossych рекомендує цей магазин

Купив: Карта активации Navitel , Замовлення №6087651

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Покупал в ITbox.ua карту активации для навигатора Navitel. В магазине и заказ, и покупка прошли безукоризненно, дополнительно получил консультацию о товаре от менеджера.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про досвід замовлення в нашому інтернет-магазині.
ArtemSoft рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: A4tech X87, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Замовлення №6088290

Найліпший офіційний магазин з електроніки.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку й вибір на користь ITbox.
Andrii Maliuta рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Aspiring Dust 4 Battery 6 кПа (DT.5500), Замовлення №6087372

Гарне обслуговування
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.