Ціна збігалась із заявленою на hotline
Han Provocator рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Машинка для зняття катишків, Машинка для видалення катишків Philips GCA2100/20, Замовлення №153966

Рекомендую цей магазин, оформлення замовлення пройшло швидко!
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
Сергей Колесник рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Машинка для стрижки Philips HC5650/15, Замовлення №Замовлення 153931

Чудовий магазин! Рекомендую! Молодці так тримати!
Sergey S рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Dual Easy Fry&Grill Air Fryer EY905B10, Замовлення №None

Дякую за оперативність

Купив: https://hotline.ua/yp/34355/reviews/ Пылесос, Замовлення №0000101507

Рекомендую.Лучший магазин.
Svetlana Kupchishina рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Tefal Quickchef HB656838, Замовлення №153906

Рекомендую даний магазин! Оперативно обробили замовлення, відповіли на усі питання і доставили в обумовлені строки товар! Задоволена покупкою, роботою магазину на 100%!!! Зранку замовила увечері вже товар у мене! Дуже дякую за вашу працю!
Виктория Кругляк рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134, Замовлення №153879

Дякую магазину за швидкий зв?язок та відправку. Рекомендую до співпраці
Адік рекомендує цей магазин

Купив: Гриль, Електрогриль притискний Delonghi CGH 920D, Замовлення №153887

Рекомендую даний магазин.Швидко зв'язались і відправили замовлення(гриль Delonghi).За годину відправили на пошту.Прийшов без пошкоджень.Ціна така ж як і була на сайті.
Владимир Свиридов рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для видалення катишків Philips GC026/80, Замовлення №153870

Приятный сервис, быстро связались и подтвердили заказ. Забирал товар самовывозом, к выдаче был доступен на день раньше заявленного срока. Чек предоставили, к товару претензий нет.
Олег Черчик рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Купив: Відпарювач Philips 7000 Series STH7060/80, Замовлення №153558

Отримав замовлений товар дуже швидко. Товар відповідає характеристикам та доставлений без будь-яких пошкоджень.