Artemy рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Sapphire Pulse Radeon RX 570 8G, Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Viper Steel (PVS416G300C6K), Замовлення №OCRT10045964

Магазин в принципе нормальный, но сервис не очень. Отправили за 2 дня и ещё ждал 3 дня. Только сегодня забрал. Есть еще один плюс, очень был рад когда дали проверить видеокарту и показали результаты, с этим всё гуд. Кстати заказ зачем то разбили на 2, видеокарту и оперативку заказывал в один заказ, а зачем то пришлось оплачивать по отдельности. Магазин молодой и довольно таки хороший, надеюсь в будущем сервис станет лучше
Valentyn Kuz рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Відеокарта Sapphire Radeon RX 6800 16 GB PULSE (11305-02-20G), Замовлення №№OCRT10045318

Магазином задоволений на 100%
Noway рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: ВІДЕОКАРТА SAPPHIRE AMD RADEON RX 6600 8GB PULSE (11310-01) (11310-98-90G) (GDDR6, PCI-E 4.0 X8) FR, Замовлення №№OCRT10045989

Kolyadisha рекомендує цей магазин

Купив: Збірка пк, Замовлення №БТ0000020967

Дуже задоволений роботою магазину, все швидко зробили, і дуже сильно задоволений збіркою, раджу всім!
mic 92 рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Блок живлення Spire 420W (SP-ATX-420W-E-V1), Замовлення №21045

Фахова консультацІя , уважне ставлення до покупця .Замовлення було виконано швидко І вчасно. Дуже вам дякую.
Ozzzy24 рекомендує цей магазин
13 травня 2024 На модерації

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1080 ARMOR 8G OC, Замовлення №OCRT10044670

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь
Ірина Гончарук рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: сумка для ноутбука Esperanza Сумка для ноутбука 15.6" Salerno (ET192), Замовлення №OCRT10044844

Дякую, все згідно опису продавця! Швидкий зворотній зв'язок та відправка товару!
Denis Mischur рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Блок , Відеокарта , Перезбірка, Замовлення № OCRT10045311

Віднеслись зрозумінням Олександр , дуже гарний менеджер , все розуміє і старається від душі допомогти ! Гарно зібрали хоч і потрібно було швидко Раджу всім )
Лёня Кипиш рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, Замовлення №№OCRT10044984

Ну что могу сказать, ребята работают оперативно, на все вопросы отвечают быстро и точно, единственный момент который лично я про втыкал это с доп. упаковкой ибо когда менеджер сказал вы будете оплачивать за упаковку я согласился. Подумал я оплатил за упаковку и только заплачу за доставку, а получилось я заплатил за доставку новой почты и за упаковку. Доп. Упаковка от комп Х это доп услуга от них. Претензий к ним не имею но осадочек остался) Заказывал SSD fury renegade 1tb Рекомендую
Відповідь представника «COMPX.UA»
Александр Гладчук не рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Повітряне охолодження Deepcool AG200 (R-AG200-BKNNMN-G), Материнська плата ASUS PRIME A320M-K/CSM (90MB0TV0-M0EAYC), Замовлення №БТ0000019396

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Короче говоря заказываю комплектующие уже не в первый раз претензий к менеджеру нет быстро принял и сформировал заказ, а вот доставка была 5 дней ужас просто, так в добавок охлаждение было с браком одно ухо было кривое пришлось руками выгибать его, не рекомендую заказывать что-то если товара нет в наличие в ближайших магазинах ибо логистика ужасная.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за відгук, при перевірці Вашого замовлення виявили товари, які на момент замовлення знаходились на нашому віддаленому складі, доставка таких товарів можлива тільки у термін від 3 до 5 робочих днів. Нам шкода, що ми не змогли задовільнити Ваші потреби по термінах, будемо працювати над цим питанням, щоб стати кращими!
Теж зіткнулась з цим. Замовила відеокарту і вже 2 дні статус "Виконується підготовка на складі"
15 травня 2024 Відповісти