Ціна збігалась із заявленою на hotline
Лілія Бойко не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Замовила дитяче харчування

Замовила 21.05 дитяче харчування. Відправка мала бути 22.05. Чекала пару днів не відправляли, я написала в онлайн допомогу мені скасували замовлення і сказали що гроші повернуть. У висновку - ні товару, ні грошей. Пройшло вже 10 днів!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Ліліє :) Вибачте, будь ласка, за незручності, котрі виникли із вашим замовленням :( Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, надішліть ваш номер замовлення або напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
1001094332 номер замовлення
Сьогодні Відповісти
Evgeniy_117 не рекомендує цей магазин

Купив: Алкогольні напої, Замовлення №№6096919

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Игорь Притула не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Молоко згущене незбиране Первомайський МКК з цукром 8.5 % 440 г (647808)

Замовлення 1001102878 від 23.05.2024 досі не відправили. Обіцяють 2-3 дні. При чому 24.05 було 2-3 дні і сьогодні 31.05 тоже говорять про 2-3 дні. Товар я вже оплатиd. Не маю ні грошей, ні товару. Нікому не раджу магазин Maudau
Klosterbrau не рекомендує цей магазин

Купив: Алкогольні напої, Замовлення №6099179

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Зробив замовлення 24.05. Сьогодні вже 30.05 і досі не відправили. Зпочатку казали, що відправка 25, потім ще 2-3 дні, сьогодні сказали що ще 2-3 дні. Це жах!! Добре хоч накладеним платежем замовлення. Дуже довго відправляють. Не раджу тим кому потрібно щоб швидко замовлення доставили. Кому час не важливий - замовляйте. Це не перше моє замовлення на цьому сайті, тому точно скажу: - магазин зкатився.
Alina W?grzyn не рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: дитяче харчування, Пюре фруктове Gerber Пюре Груша и чернослив 90 г, Замовлення №№6091029

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

я ще такого не бачила. замовила дитині харчування. 23 05 оплатила. сьогодні 30 05 і досі не відправили. 4 дні підряд дзвоню на гарячу лінію. перший день сказали чекати. другий день замовлення готується. третій день замовлення сьогодні відправлять. четвертий день оператор повідомив, що замовлення ще на складі. скільки ще чекати не відомо. НІКОМУ НЕ РАДЖУ ЦЕЙ САЙТ.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Аліна :) Дякую за ваш відгук та приділений час у розмові :) У першу чергу, пробачте, будь ласка, за незручності та затримку з відправкою замовлення :( Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок, тому сподіваюсь в майбутньому у нас буде шанс показати вам кращий рівень сервісу :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостем маркету важливих штук :) Вікторія| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ольга Ткачук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 травня 2024

Купив: шампунь для волосся KeraSys Шампунь для волос Hair Clinic Revitalizing Shampoo Оздоравливающий, 600 мл (8801046848890), Замовлення №10 0110 1607

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовлення 10 0110 1607 від 22.05.2024 досі не відправили. Обіцяють 2-3 дні. При чому 23.05 було 2-3 дні і сьогодні 28.05 тоже говорять про 2-3 дні. Товар я вже оплатила. Не маю ні грошей, ні товару. Нікому не раджу магазин Maudau
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ольго :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за затримку у відправці вашого замовлення :) Я дуже вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостею маркету важливих штук :) Бажаю мирного та гарного дня! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Доставку зробили.
28 травня 2024 Відповісти
Олександр Грицай не рекомендує цей магазин

Купив: Maudau, Замовлення №1001050280

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександре :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за затримку у вирішенні питання із вашим замовленням :) Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок :) Значна затримка, як у випадку із вашим замовленням не є нормою для нашого маркету. Перепрошую за незручності :( Як і повідомляю вас у чаті підтримки - процес повернення коштів за товар, який ви не отримали під контролем. Повернусь до вас зі зворотнім зв'язком найближчим часом. Дякую за розуміння :) Бажаю мирного та гарного дня! Анна| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Max Direk не рекомендує цей магазин

Хотів купити: дитяче харчування

Замовляв дитяче харчування для 1.5 річної дитини. Після 3 днів написав, де відправка. Сказали, що скоро буде і так ще два рази. Іде 9 день, а товар так і не відправили.
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Вибачте, будь ласка, за довге очікування вашого замовлення, так не повинно бути :( Для вирішення вашого питання надайте номер замовлення або напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Оксана Тичина не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Зоо товари

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Оксано :) Приносимо вибачення за довге очікування вашого замовлення, так не повинно бути :( Для вирішення вашого питання надайте номер замовлення або напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Katerina Kholodenko не рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Купив: Brit care salmon 1кг, Лікер DILMOOR Ликер Aperitivo спритц 1 л 11% (8004180500000), Замовлення №1001101875

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Терміни доставки товару взагалі не співпадають. Менеджери магазину надають різну інформацію: один каже : " Очікуйте кур'єра в певний день і він не приїжджає", інший каже : " Чекайте ще 3 дні, бо посилка не сформована". Раніше часто купувала в цьому магазині, але з таким відношенням до клієнтів, більше такого бажання не маю і іншим не рекомендую!
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Катерино :) Дякую за ваш відвертий відгук :) Вибачте, будь ласка, за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостем маркету важливих штук :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68