Aleks Topal не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

На хотлайні 45999, на сайті 47999 грн. Не рекомендую даний магазин!
stargeyzer1 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Звуковая карта внутренняя Creative Sound Blaster X AE-5 Plus (70SB174000003), Звукова карта внутрішня Creative Sound Blaster X AE-5 Plus (70SB174000003), Замовлення №№ 31184/18192

Быстро связались. Отправили в тот же день. Спасибо магазину.
N рекомендує цей магазин

Купив: Рюкзак Lowepro Tahoe BP 150 black, Замовлення №715

Відвідування залишило найкращі враження. Чудовий персонал і високий рівень обслуговування.
LiudMyla Ivashchenko не рекомендує цей магазин

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №000683318

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Kateryna Kalamanova рекомендує цей магазин

Купив: Philips 50pus8818, Замовлення №3384985

Чудовий телевізор. Велика подяка магазину Mediasell за задоволення наших забаганок і детальну консультацію. Кур'єр чемний і обізнаний. Все сподобалось!
Роман Земляр рекомендує цей магазин

Купив: Напіввісь snr 54.100, Замовлення №238451

Anastasiia Maltseva не рекомендує цей магазин

Купив: Спінювач молока GRAEF MS 702, Замовлення №198192

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Виктория Кучма рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Блендер занурювальний Tefal INFINYFORCE PRO 5IN1 HB95LD38, Замовлення №248466

Зі мною вчасно зв’язались, відправили товар. Дякую
Ліля2000 не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: сухий корм Purina One DualNature со спирулиной 1,4 кг (7613036269025), Замовлення №2802153834-1

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ephriam рекомендує цей магазин

Купив: Літні шини Nexen N Blue HD Plus (195/55R15 85H), Замовлення №3265

Швидко, якісно, за чудовою ціною. Замовлення прийшло всього за кілька днів, навіть у травневі свята. Дякую за сервіс.