Олег Митрофанов рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: MacBook Pro 14" M3 16/1TB/8CPU/10GPU Space Gray (Z1C80001F) 2023, Замовлення №110102

Вже кілька років купую у цьому магазині техніку Apple і не лише. Завжди приємні ціни, обслуговування, швидкість обробки замовлень та доставка – на найвищому рівні. Дякую Вам за черговий mac
Яна Поклонская рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна складна аптечка для ліків JPI FGYX8861, розмір XL пластикова, блакитний, Замовлення №72673

Зробили замовлення Портативна складна аптечка для ліків JPI FGYX8861, розмір XL пластикова, блакитний, Аптечка прийшла пошкоджена,на пошті була не оглянута одразу,але пояснивши все менеджеру ,нам вислали нову без питань.Тому магазин рекомендую,навіть якщо пошкодять при транспортуванні,то обов’язково замінять,але краще оглядайте одразу))) Будемо й далі замовляти тут)
Алёна Веретенникова рекомендує цей магазин

Купив: Crosley Cruiser Deluxe Plust Mint , Замовлення №1

В мене бракує слів, щоб висловити свою вдячність за відмінний подарунок моєму чоловікові ?якість відмінна, відповідає навіть більше, ніж заявлено. Все вчасно, супер, навіть на день раніше доставлено. Окрема подяка, Миколі, якій допоміг і швидко відправили, дуже приємна людина ??.ДЯКУЮ! Ви супер, РЕКОМЕНДУЮ, магазин та товар, на 1000...%??супер. Гарних Вам продажів ,та мирних днів ??
Олександр Тітаренко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Apple MacBook Air 13,6" M3 8/256GB/8CPU/8GPU Midnight (MRXV3), Замовлення №110355

Менеджер швидко звязався, також дякую менеджеру Софії, допомогла організувати доставку товару, тож зміг його забрати швидко з магазину (десь за півтори години), ціна товару відповідала заявленій, ніяких проблем.
Ihor Vietokhin не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2

Невідповідність ціни. Тобто замовлення зробив по одній ціні, а подзвонили і сказали що ціна тепер набагато вища.
Oleksandr Pokydko не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: ІКЕА SENSUELL, 603.245.44 - Сковорідка, 28см, Сковорода звичайна IKEA SENSUELL (603.245.44)

Зробив замовлення 25.05 (субота), підтвердили його тільки 27.05 (понеділок) ну ок. В телефонній розмові сказали що відправка в них в Чт/Пт погодили часткову предоплату, оплатив, чекаю, в Чт та Пт нічого не відправили, в суботу схоже що не працюють, замовив зворотній дзвінок, в понеділок 03.06 прийшло смс про затримку в відправленні і його перенесли на Чт 06.06, в Чт так і нічого не відправили.
Lef не рекомендує цей магазин

Хотів купити: EcoFlow River 2 Pro, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Andrew Laykin не рекомендує цей магазин

Купив: Обман,затримка,не повертають кошти , Замовлення №N?1001024482

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Зробив замовлення 3 травня , написали на вайбер що затримується,ну думаю буває все ж свято на носі багато заказів,але пройшла неділя потім друга почав дзвонити чекайте на повернення коштів ,і так пару разів,так а тепер сьогодні 6 червня ніхто нічого не повернув ,завжди радів цьому магазину але це вони упустились нижче нікуди,маю бажання підготувати матеріал про цей сервіс де зберу всі докази їхніх обманів та відгуків та викладу у своєму блозі на 800 тисяч аудиторії,мое замовлення N?1001024482
POGODA GOOD рекомендує цей магазин

Купив: Ваги підлогові електронні Tanita RD-953 Black, Замовлення №187318

Швидко зв?язалися. Дуже гарно все пояснили. Товар прийшов вчасно. Все в робочому стані. Дякую.
Светлана Ткачик рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники Vinga HSCU-110 Gaming Black (HSCU-110), Замовлення № #20-10720322 :

ПРидбані у магазині навушники відповідали за ціною та технічними показниками опису. Приємно, що діє система бонусів. Обслуговування швидке, приємне. поки що нарікання відсутні
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємося, покупка буде вас тільки радувати.